Relacja

X Turniej Piłkarski

2015-03-16

W dniach 14-15 marca br. na hali sportowej sportowej Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Kościuszki 7 w Radomiu  odbył się już po raz dziesiąty Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Izbę Przemysłowo – Handlową Ziemi Radomskiej. Tym razem o Puchar Prezesa Izby rywalizowało 9 drużyn reprezentujących firmy regionu radomskiego, a mianowicie -Kingspan Sp. z o.o.; Ekoidea Tomasz Olek; Fabryka Broni „Łucznik” -Radom Sp. z o.o.; Piekarnia Fogiel & Fogiel Sp. J.; Instytut Technologii Eksploatacji –PIB; Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.; PMP Poland Sp. z o.o.; ITM Poland Sp. z o.o.; TOHO Poland Sp. z o.o. Zwycięzcą Turnieju została firma KINGSPAN Sp. z o.o. Drugie miejsce zajęła firma PMP Poland Sp. z o.o. Trzecie miejsce zajęła firma ITM Poland Sp. z o.o. Zwycięzcy otrzymali zaproszenie do skorzystania z oferty Klubu POP GYM. Srebrni medaliści otrzymali zaproszenia do Kręgielni Radom PLATINIUM. Zdobywcy trzeciego miejsca otrzymali bilety na dowolny seans filmowy ufundowane przez Centrum Filmowe HELIOS w Radomiu. Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej przyznała również wyróżnienia indywidualne i ufundowała nagrody w postaci plecaków firmy 4F dla: Króla StrzelcówŁukasz Barczyk (PMP Poland Sp. z o.o.) Najlepszego BramkarzaJakub Kucharczyk (KINGSPAN Sp. z o.o.) Najlepszego ZawodnikaSławomir Łyżwiński (ITM Poland Sp. z o.o.) W tym roku przyznana została także nagroda dla Najaktywniejszego Klubu Kibica-zdobyli ją kibice firmy EKOIDEA. Nagrodą były wejściówki do Multikina. Wejściówkami do Klubu Platinium została nagrodzona firma Z.A. KOMBUD S.A.- jako jedyna wytrwale brała udział w każdym organizowanym przez nas turnieju przez 10 lat! Turniej jak zwykle przyciągnął rzesze kibiców. Wszystkim, którzy pomagali przy organizacji Turnieju i w trakcie jego trwania serdecznie dziękujemy:-) Organizatorzy Galeria zdjęć

Przeczytaj również

Relacja

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Izbie

2014-11-21
W dniach 18-21 listopada br. po raz pierwszy byliśmy organizatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Izbie. W ramach tego wydarzenia odbyły się między innymi panele: -„Sukcesja majątkowa w rodzinie i firmie.Planowanie spadkowe” -„Znaki towarowe w działalności małych i średnich przedsiębiorstw”; -...