Katarzyna Wielocha

Kasia Owczarek fotka

Wiceprezes Zarządu

Pochodzi z rodziny przedsiębiorców, dziedzicząc geny do biznesu po dziadku i  ojcu. Od dziecka pracowała z tatą w rodzinnej firmie transportowej, przeprowadzając ją wspólnie od jednego samochodu do przedsiębiorstwa o taborze ponad 50 pojazdów, produkcji betonu, produkcji mas bitumicznych i budowy dróg. Na każdym nowym etapie podejmowała naukę, by sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez rynek. Prowadząc firmę transportową zdobyła Certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie  rzeczy, potem dyplom technologa betonu. Działając w branży drogowej wyspecjalizowała się w prawie zamówień publicznych. W firmie, którą współtworzyła, przeszła od zaopatrzeniowca, poprzez windykatora należności, aż do stanowiska Prezesa Zarządu. Aby sprostać wyzwaniom zmieniającej się polskiej rzeczywistości skończyła studia wyższe magisterskie na wydziale ekonomii Politechniki Radomskiej, a następnie podyplomowe studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego –  i wreszcie kultywując swoją ulubioną dziedzinę zarządzania –  Studia podyplomowe „Prawo przedsiębiorców” na  SGH w Warszawie. Szkoli się też narzędziowo z zakresu zarządzania, rozwoju osobistego i prawa.

Aktywnie włącza się w inicjatywy społeczne między innymi w Polskim Stowarzyszeniu Wytwórców Nawierzchni Asfaltowych oraz Ogólnopolskiej Izbie Drogownictwa.

Obecnie rozpoczyna biznesową przygodę z fitnesem i dietetyką. Przygotowując się do nowej działalności, ukończyła Europejski program Fitness Manager PZFW/EFCA oraz kilkuetapowe kursy z dietetyki i suplementacji.

Odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Brązowym i Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz przez Prezesa KIG Honorową Złotą Odznaką.

Prywatnie mama dwóch nastolatków i szczęśliwa kobieta. Uwielbia życie, podróże, wino i taniec.

Członek Izby Przemysłowo Handlowej Ziemi Radomskiej od 2000 r, członek zarządu Izby od kwietnia 2003 r.

„Moim celem jest droga – nie w rozumieniu zawodowym, choć tak się to jakoś złożyło…”

 

 

 

Youtube