Szukaj firmy
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Garnizon Wina Monika Szydło

2018-09-17
Pl. Konstytucji 3 Maja 3
26-600 Radom
Tel. 48 500-363-540
https://pl-pl.facebook.com/Garnizon-WINA-1906981619559738/

Garnizon Wina Monika Szydło

Najlepsze winne miejsce na mapie Radomia. Restauracja stworzona z pasją przez sommeliera Monikę Szydło. Restauracja, gdzie nie tylko możecie zjeść coś pysznego stworzonego przez kucharzy, którzy całe swoje serce wkładają w to co serwują gościom na talerzu ale również możecie zatracić swoje podniebienie z doskonale dobranym do tego winem.

Przychodząc tu możecie się edukować z wiedzy na temat wina. Podczas degustacji tematycznych prowadzonych przez sommelierów,którzy swoimi opowieściami są wstanie przenieść Was do innych krajów Europy możecie choć na chwilę się tam znaleźć.


Wnętrze restauracji to nic innego jak winny majstersztyk stworzony przez właścicieli. Każdy nawet najmniejszy szczegół został przez nich zaprojektowany i w większości przez nich ręcznie wykonany. Tak jak np. mapa z korków wypitych win, czy kinkiety, lampy i wiele innych detali.


Restauracja posiada 3 osobne sale w tym zamykaną salę vip na indywidualne imprezy w gronie znajomych. Na zewnątrz restauracji, przez cały letni okres, zadbaliśmy o to byście mogli na świeżym powietrzu zjeść i napić się wina.


Serdecznie zapraszamy zarówno stałych jak i nowych gości restauracji.
 

Podziel się
Copyright (c) 2017 by Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej