Auto-Gaz Centrum-Gala wręczenia certyfikatów Ekspert LPG dla nowych warsztatów

Gala Auto Gaz

Z dniem 26 maja 2014 r. do sieci Ekspert LPG stworzonej przez Auto-Gaz Centrum dołączyły nowe warsztaty.
Obecnie cała sieć liczy 55 warsztatów na terenie kraju – zagęszczenie sieci stale zwiększa się, co jest bardzo dużym plusem dla konsumenta.
Adres i kontakt do każdego warsztatu należącego do sieci Ekspert LPG znajduje się na stronie www.ekspertlpg.pl. Przynależność do sieci ułatwia też prace samym montażystom, którzy mogą wymieniać się doświadczeniami z innymi warsztatami poprzez wewnętrzne forum internetowe.
Klient zaś, uzyskuje możliwość korzystania z ogólnopolskiej karty gwarancyjnej. Każdy warsztat z sieci Ekspert LPG honoruje gwarancję na produkty i montaż wykonany w innym serwisie sieci.

W dniach 14-15.06.2014 w hotelu Panorama w Mszczonowie odbyła się gala wręczenia certyfikatów dla nowych warsztatów sieci Ekspert LPG. Uroczystego przekazania Certyfikatów oraz powitania w sieci Ekspert LGP dokonał właściciel Auto Gaz Centrum, Jarosław Zagożdżon.
Po części oficjalnej uczestnicy wraz z pracownikami Auto-Gaz Centrum udali się do strefy team buildingu, gdzie w atmosferze dobrej zabawy, wspólnie pokonując przeszkody oraz zadania umacniali współpracę i wspólne dążenie do celu.

Youtube