Szukaj firmy
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

TRICKORAMA

2022-07-14
TRICKORAMA
IGON Paweł Marczykowski
ul. Młodzianowska 75
26-600 Radom

https://trickorama.pl/

TRICKORAMA

Trickorama to największe centrum iluzji i muzeum trickartu w Polsce i jedno z największych na świecie. Kilkadziesiąt zachwycających, wielkich obrazów anamorficznych malowanych przez polskich artystów wywodzących się z nurtu street-artu, na 1000 m2, przeniesie Cię do środka malowanych obrazów! Podwodny świat, King Kong, Czarownica Ruda Baśka, Zombie Smok i Kot Radomiau to tylko niektóre z nich. Jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko to się mylisz – tak stwierdzają Goście, którzy nas odwiedzają z całej Polski. Strefa VR (Virtual Reality) przeniesie każdego w świat cyfrowy. Bądź kim chcesz i gdzie tylko chcesz.

Trickorama to nie tylko rozrywka i sztuka, ale także potężna dawka wiedzy, którą zdobywamy przez zabawę. Działanie wszystkich iluzji jest wyjaśnione – każdy może dowiedzieć się, jak powstają. To przygoda z matematyką, fizyką i optyką. Dowiesz się m.in., czym są odbicia pozorne, jak działa siatka dyfrakcyjna, jak działają kolorowe cienie, dlaczego obrazy anamorficzne oszukują nasz mózg i wiele innych ciekawostek.

W świecie Trickoramy stworzyliśmy specjalną ścieżkę edukacyjną, szczególnie polecaną dla zorganizowanych grup ze szkół i przedszkoli. Do dyspozycji nauczycieli i uczniów mamy dwie salki multimedialne, w których można prowadzić dodatkowe zajęcia.

Podziel się
Copyright (c) 2017 by Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej